Fit Blog Android App

FitBlog benim yaptığım bir Android Uygulamasıdır. Fitness hakkında Diyet ve Beslenme Konularında İçerikler ile Sizleri Mutlu Etmeye Çalışıyorum.

Posted by Oğuzhan GÜMÜŞ on Temmuz 7, 2019

Bu yeni yaptığum uygulamayı sizler ile birlikte büyütelim istiyorum.

Ben insanları mutlu etmek istiyorum bu FitBlog Android Uygulamasını da sizleri mutlu edecek içerikler ile sizleri motive edecek bilgiler ile doldurarak yüzlerinizi güldürmek tabiki biraz da reklam geliri elde etmek istiyorum.

Uygulama yeni olduğu için şuan henüz 2 tane içerik var ve iki lişi indirmiş durumda. Olsun bu bir engel değil.Uygulamayı sizlere tanıtmak istiyorum.

Öncelik ile google play mağazasına girdiğinizde FitBlog yazarsanız ilk sırada çıkıyor.Araturken birleşik ve baş harfleri büyük olmasına özen gösterinizUygulamanız ücretsizdir. Okurken keyfiniz kaçmasın diye sadece bir tane banner reklam aldım. Şunu da hatırlatmak istiyorum reklamlara tıklarsanız benim için daha kazanclı olur.

Biz insanoğlu bir aileyiz, ben böyle görüyorum bir topluluğuz. Bu topluluğun parcası olan sizler benim için doktor oldunuz polis asker oldunuz bankacı oldunuz mühendis oldunuz beni mutlu etmek için durmadan çalıştınız. Teşekkür ediyorum iyi ki varsınız. Ben de sizleri mutlu etmek için topluluğuma yararlı işler yapmak için kendimi geliştiriyorum.

Responsive image

Söylediklerim hoşuna gitti değil mi ? O zaman beni Twitter'dan . ve Youtube'den takip et lütfen.